Është gjetur trupi i pajetë i personit nga Ferizaji me inicialet Sh.B i cili është shpallur i zhdukur para tre dite.

Trupi i tiji pajetë është gjetur mes fshatit Gadime dhe Kishnapole të Komunës së Lipjanit.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës në rajonin e Ferizajit të cilët kanë thënë se rasti është duke u hetuar nga prokuroria dhe policia.

“Është gjetur trupi i pajetë 32 vjeçarit nga Ferizaji SH.B i cili është zhdukur para 3 dite. Trupi i tij është dërguar në institutin e mjekësisë ligjore për obduksion. Policia dhe prokuroria po heton rastin”, ka thënë Gashi.

MUND TË JU PËLQEJNË