Policia e Kosovës ka raportuar se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj një femër.

Rasti ka ndodhur të dielën në ora 18:15

Mësohet se rasti ka ndodhur në fshatin Bllacë të Suharekës, dhe viktima është 65 vjece.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e saj.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /Reporteri/

MUND TË JU PËLQEJNË