E dashura e futbollistit të njohur portugez Cristiano Ronaldo, modelja Georgina Rodriguez, njihet për paraqitjet e saj gjithnjë në formën më të mirë.

Modelja me origjinë spanjolle karakterizohet me bukurinë e saj natyrale si dhe linjat trupore në formën më të mirë, që nuk heziton t’i ekspozojë shpesh herë nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo edhe njëherë e ka dëshmuar bukurinë e saj natyrale, duke u shfaqur e thjeshtë por shkëlqyese në paraqitjen e fundit.

E veshur me veshje sportive, Georgina mori vëmendjen me paraqitjen që ka bërë, duke dëshmuar edhe njëherë se është një nga modelet më të bukura në botë.

MUND TË JU PËLQEJNË