Demi Rose nuk i kursen aspak imazhet provokuese.

Demi Rose ka ndarë me ndjekësit një fotografi tjetër provokuese në Instagram.

Kësaj radhe, modelja ka pozuar në një krevat, ndërsa kishte veshur një fustan tejet të hapur, me të cilin nxirrte në pah pothuajse çdo gjë.

Demi me këtë fotografi kishte vënë në plan të parë gjoksin bombastik dhe këmbët seksi.

Ajo pranoi shumë komente nga ndjekësit e saj, të cilët padyshim se e komentonin fustanin provokues të saj. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË