Duke qenë se sot teknologjia ka avancuar me të madhe, mundësitë për të manipuluar me pamjen janë të shumta.

E shumë nga fytyrat publike që i shohim përmes ekranit, befasojnë kur përballemi live me ta, shkruan “Kosovarja”.

Por ka edhe të tjerë që nuk e kanë problem të shfaqin pamjen natyrale, pa intervenime. Pa pikë grimi ka guxuar të dal sot bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmeti.

Fjolla njihet si një grua elegante dhe me shumë stilë. E kemi parë ekstravagante por nuk duket keq as natyrale. Shikojeni dhe binduni.

Ndryshe çifti janë të martuar dhe kanë dy fëmijë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË