Lajmet për këngëtaren Shyhrete Behluli dhe familjen e saj janë gjithmonë në krye të mediave.

Shyhrete Behluli është nënë e pesë fëmijëve, tri vajzave dhe dy djemve dhe secili nga fëmijët e saj janë të njohur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Madje çdo aktivitetet tyre shndërrohet në lajm, pasi që edhe njerëzit janë shumë kurreshtarë të dijnë për ta.

E gjithë familja në përgjithësi janë të hareshëm dhe e shijojnë jetën për qejfi. E kur është fjala për ahengje familjare, dallohen për organizimin dhe pritjen e mysafirëve.

Festë kanë edhe sot familja, ku kanë fejuar djalin e kunatit përkatësisht djalin e axhes Vatonin me nusën Florentinen.

Janë Shyhretja me Engjëllushën të cilat kanë ndarë për ndjekësit fotografi nga fejesa e tyre./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË