Kenan Imirzalioglu e ka festuar 45 vjetorin e lindjes.

Aktori turk, Kenan Imirzalioglu, i cili për publikun njihet si ‘Ezel’ e ka festuar 45 vjetorin e lindjes pranë gruas që ia ka rrëmbyer qe një kohë të gjatë zemrën.

Ai dhe gruaja e tij Sinem Kobal kanë zgjedhur Parisin për të festuar këtë datë të veçantë dhe aktorja e ka uruar publikisht.

“Gëzuar ditëlindjen i dashur”, ka shkruar ajo pranë fotos ku çifti duken shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË