Mëngjesin e ditës së sotme, në moshën 85 vjeçare ndërroi jetë aktorja Leze Qena.

Aktorja e cila la pas një karrierë të gjatë artistike, u kujtua nga krerët e lartë të shtetit si dhe nga figurat tjera publike të estradës.

Përmes një njoftimi në rrjete sociale u tha se sot në orën 20:00 të ndizen qirinj për aktoren Leze Qena.

Një gjë të tillë përveç qytetarëve e bën edhe këngëtarët e estradës, ndërsa publikuan dhe fotografi në rrjetet e tyre sociale.Më poshtë mund të shihni disa prej tyre:

MUND TË JU PËLQEJNË