Ermal Mamaqi duket se ka bashkuar forcat me Luana Vjollcën për ndonjë projekt të ri.

Ermal Mamaqi ka raporte shumë të mira me Luana Vjollcën, ani pse e kishte rivale të emisionit.

Së fundi, moderatori ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Luanës, me të cilën po bënte plane për diçka të re.

“Duke thurur plane…ndoshta kundër Marinës…”, ka shkruar me shaka Ermali.

Kujtojmë se ky i fundit sot njoftoi që për një kohë do të pauzojë nga moderimi, për t’iu përkushtuar më shumë kinematografisë dhe marketingut.

MUND TË JU PËLQEJNË