Erjona Sulejmani ka zbuluar suksesin e saj të radhës me postimet e fundit në ‘Instagram’ ku ka publikuar disa sekuenca nga prapaskenat e fotove që po realizon.

Këtë herë modelja do shfaqet në prestigjiozen ‘GQ Italia’ dhe fotot do të jenë ‘topless’.

Xhirimet po realizohen në ‘Garda Lake’ në Itali.

Dhe nga ato pak detaje që po shohim duket se fotot do të jenë të mrekullueshme.

Erjona shfaqet në formë të shkëlqyer dhe fiziku i saj padyshim do komentohet nga të gjithë.

MUND TË JU PËLQEJNË