Ndryshe nga moshatarët e saj, ajo zgjodhi një drejtim krejtësisht ndryshe, siç është muzika.

Engjëllusha Salihu, me plot motivim e dëshirë po ndjek rrugën e nënës së saj, Shyhretes, e cila përveç videoklipeve e këngëve të saj, po e shohim edhe mjaft të angazhuar nëpër mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Paralelisht me këto angazhime, nuk kanë si mos të qëndrojnë mbrapa përfitimet e mira, për çka e shohim edhe dita ditës duke gëzuar jetë tejet luksoze.

Së fundmi është shfaqur me një veshje ekstravagante, dhe brenda veturës së saj e që luksi i së cilës nuk dihet se ku e ka limitin. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË