Reperja më e përfolur në media Cardi B së fundmi është ndarë nga babai i vajzës së saj Offset.

Kjo ndarje kishte ardhur si pasojë e disa mesazheve erotike të Offset me disa vajza të klubeve të natës.

Dhe tani ajo tha se ëndrra e saj e krishtlindjeve është thyer, pasi familja e saj nuk janë bashkë, njofton Klan Kosova.

Sipas burimeve të revistës Hollywood Life, reperja është shumë e trishtuar gjatë gjithë kohës edhe pse familja e saj e gjerë po qëndron afër saj gjithë kohës.

MUND TË JU PËLQEJNË