Enca njihet për provokimet që më bën me postimet e saj.

Enca Haxhia është një nga artistët shqiptarë me më së shumti ndjekësit në Instagram dhe është mjaft aktive me postime në këtë rrjet social.

Këngëtarja nuk heziton të publikojë imazhe dhe video në të cilat ekspozon ndonjë pjesë të trupit, e kësaj radhe ajo gati sa nuk nxjerri gjithë gjoksin.

Shqiptarja duket se është mërzitur jashtë mase në karantinë, tani po ‘luan’ me imagjinatat e të tjerëve duke ndarë kësi lloj imazhesh.

MUND TË JU PËLQEJNË