Një video prekëse është publikuar në internet, që shfaq një burrë të ri duke vallëzuar me motrën e tij në dasmën e saj, pas aksidentit me veturë që e la atë të paralizuar.

Videoja prekëse shfaq Nikola Raguz duke u çuar nga karroca e tij me ndihmë dhe më pas duke vallëzuar ngadalë përreth sallës me motrën e tij Matea Raguz-Papac.

Nikola ia doli që ta bënte vallëzimin deri në fund, duke lënë shumë njerëz në lot, transmeton Gazeta Express.

Nikola, 23 vjeç, nga Mostari në Bosnjë, mbeti i paralizuar në pjesën e poshtme të trupit të tij pas një aksidenti me veturë.

Nikola Raguž

Pozivamo sve nase prijatelje i one koji nas prate da svojim pozivom na br. 092 890 824 doniraju 2 KM za Nikolino lijecenje!Vratio sam se živote Otjer'o sam dane siveIma li za mene još ljepote Vratio sam se opet među žive…https://www.hercegovina.info/vijesti/hercegovina/mostar-hercegovina/hercegovino-zovi-i-pomozi-otvoren-humanitarni-telefon-za-nikolu-raguza-119717

Gepostet von Studio REZO Mostar am Freitag, 20. Januar 2017

MUND TË JU PËLQEJNË