Këngëtarja simpatike Elvana Gjata që prej depertimit të parë në tregun muzikor ka filluar të pëlqehet nga një numër i madh fansash të cilët e duan atë dhe muzikën që ajo sjell.

Përveq që është një nga zërat më të ëmbël në muzikë, ajo vecohet për stilin dhe është mjaftë e përfolur për paraqitjet e saj, shkruan Kosovarja.

Ani pse jetën private po arrin ta mbajë larg syrit të mediave, Elvana po arrin të shijojë cdo moment të jetës në vende të ndryshme të botës, që nga aty sjell pamje përrallore.

Së fundmi bukuroshja është duke i kaluar disa ditë pushimi në Islandë, ku po sjell imazhe mjaftë provokuese duke pozuar me bikine “në këtë të ftohtë të madh”.

Elvana po arrin të jetë në krye të mediave rozë për paraqitjet e saj atraktive dhe tejet joshëse, për të cilat po komentohet shumë si nga kolegë e miqë, poashtu edhe nga fansat që janë në numër të madh.

Kujtojmë që projketi i fundit nga këngëtarja është kënga “Me tana” ku zuri vendin e dytë festivalin e këngës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË