Këngëtarja Elvana Gjata në një postim në Instastory, ka publikuar një video ku shihet krahu i një mashkulli i mbushur me ora të shtrenjta.

Mbi video, Elvana shkruan urimin e ditëlindjes, duke e etiketuar edhe personin që ka festën përkatëse.

“Gëzuar ditëlindjen, je një shpirt i paparë dhe ka ardhur koha,” – shkruan këngëtarja duke shtuar edhe disa ikona me fytyra të qeshura, teksa fërkon me gisht orët që shkëlqejnë.


Personi që ka etiketuar këngëtarja, nga postimet shihet se është një DJ, por nuk dimë të themi çfarë i bën bashkë.

MUND TË JU PËLQEJNË