Elvana Gjata është një nga këngëtaret që radhitet si më e mira kur është fjala për muzikën që sjell në skenën muzikore për vite me radhë.

Ajo filloj karrierën në vitin 2002 e që gjatë këtyre 18 viteve ka sjellur hite dhe ka lënë gjurmë të pashlyeshme në muzikën shqiptare, shkruan Kosovarja.

Elvana që llogaritet edhe ndër emrat më të kërkuar nga vendet ku folet shqip, ajo është aktive edhe në rrjete sociale që ndanë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Në fotot e postuara së fundmi Elvana mahniti me stilin e saj të veçantë që po duket krejt ndryshe në një ambient përrallorë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË