Një ndër fytyrat e ekranit televiziv që zgjon shumë kureshtje e që padyshim pëlqehet shumë nga publiku është edhe Elita Rudi.

Moderatorja ka kohë që është larguar nga bota e televizionit, për shkak të lindjes së djalit, por ajo prapë vazhdoi komunikimin me ndjekësit në instagram, shkruan “Kosovarja”.

Elita çdo herë pëlqehet dhe komentohet për shkak të stilit të saj të veçantë e modern të veshjes.

Edhe së fundmi në disa imazhe që ka postuar Elita vjen e freskët dhe moderne dhe e veshur si një ‘zojë e rëndë’.

E natyrisht që Elitën rrallë herë e kemi parë të veshur kështu./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË