Moderatorja kosovare Elita Rudi po vazhdon të pëlqehet akoma nga publiku pavarësisht pauzës së gjatë nga bota e televizionit.

Siç duket publikut nuk iu shua etja për të parë atë vetëm në televizion, por e përcjellin kudo në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Zeshkania cilësohet edhe si një femër mjaft e bukur dhe tërheqëse, e cila me sharmin e saj nuk shpëton kush pa e simpatizuar.

Mangut nuk ia lë as motra e saj Natyra, e cila po ashtu është një zeshkane e bukur dhe plot sharm.

Motrat Rudi janë aq të ngjashme siç thotë edhe një fjalë popullore ‘si të ndash një mollë përgjysmë’.

A po iu duken edhe ju?./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË