Bukuroshja e ekranit televiziv Elita Rudi po vazhdon të marr vëmendje të madhe.

Elita është e martuar me reperin e njohur Gjiko me të cilin kanë një djalë, Zërin, shkruan “Kosovarja”.

Çifti gëzojnë harmoni dhe lumturi në jetën e tyre, sidomos pasi u bënë prindër.

Ata kanë lluksin të jetojnë një jetë me shumë begati e pasuri që nuk hezitojnë ta ndajnë në rrjetet sociale.

Elita ka shumë stil, vishet çdoherë bukur dhe bie në sy.

Ajo sot ka marrë vëmendje me veshjen e saj që e ka kombinuar me Zërin.

Ajo vishet njëjtë si djali, teksa vëmendja bie në xhaketat e personalizuara në shpinë ku shkruhen emrat e tyre.

Të gjitha firmato deri në detaje./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË