Motrat Mustafa janë fytyrat më të bukura në estradë.

Si për aspektin profesional ashtu edhe privat ato janë të njohura në faqen rozë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë gjithmonë aktive në rrjete sociale ato publikojnë foto të shumta nga përditshmëria.

Sot, dy motrat të rregulluara në mënyrë perfekte duken të veçanta dhe si kukulla.

Se sa bukur duken iu dëshmon kjo foto në vazhdim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË