Egzona Muçiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatritit.

Falë bashkëshortit dhe prindërve të tij, edhe Egzona tanimë është bërë një figurë e njohur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Egzona cilësohet si një femër e bukur dhe me shumë stil. Ajo është nënë e tre fëmijëve, por linjat e trupit të saj nuk e thonë të njëjtën gjë.

Së fundmi, nusja e familjes Muçiqi vie e veshur me një fustan modest por që padyshim po duket bukur.

E ajo që ia vlen të theksohet është se Egzona po vazhdon të gëzoj linja trupore për t’ia pasur lakmi./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË