Reja bukuroshe e Merita Spahiut, po vazhdon të konsiderohet ndër nuset më të bukura shqiptare.

Bukuria e saj u vë në pah, pasi u martua në një familje artistësh, të cilët janë mjaftë të suksesshëm në tregun muzikor, shkruan “Kosovarja”.

E tash është një person mjaftë i popullarizuar, e cila komentohet për jetën dhe aktivitetet e saj në mediat rozë.

Egzona ndonëse është nënë e tre fëmijëve, ndryshimet në trupin e saj nuk janë të dukshme, madje veçse e ka formësuar edhe më shumë atë.

Ajo dallohet edhe për stilin unik që e shfaq me veshje firmato, duke marrë poza gjithmonë profesionale.

Së fundi bukuroshja shfaqet e rregulluar bukur dhe e veshur me stil, teksa e xhiron vetën duke shkuar në punë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË