Pozat e saj si të një 18 vjeçareje nuk mungojnë nga Edona Llalloshi, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse karriera e saj në fushën e muzikës është e gjatë dhe e bujshme, këngëtarja arriti ti ruaj linjat trupore duke u shfaqur përherë në formë.

Edona është dalluar gjithmonë për elegancën, për stilin unik dhe besnikërinë ndaj publikur si për nga muzika ashtu edhe për nga veshja.

Megjithëse është nënë e dy fëmijëve, paraqitjet e saj plotë sharm admirohen shumë.

E veshur sportive dhe e pozicionuar para pasqyrës, këngëtarja vjen me një imazh të bukur bardh e zi. Thjeshtë dhe bukur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË