Edona Llalloshi vazhdon të mbetët këngëtarja e preferuar e shumë personave.

Ajo ka fituar besimin dhe dashurinë e publikut me zërin e saj të mrekullueshëm dhe projektet e saj të suksesshme, shkruan “Kosovarja”.

Edona krahas muzikës është dalluar gjithmonë me paraqitjet e saj, me stilin, elegancën.

Ndërkohë që jemi në prag të festave të fundvitit madhështinë e saj po ia shtojnë fustanet glamuroz dhe rregullimi i bukur.

Imazhe këto që po pëlqehen e komentohen nga njerëzit.

Së fundi, këngëtarja ka realizuar një video në Instagram ku shihet duke e grimuar vetën. ajo duket tejet elegante dhe e këndshme si gjithmonë /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË