Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një palë komplete shumë të bukura, bashkë me të shihet edhe gruaja e Lutfi Haziri e cila po duket tejet bukur./ORAinfo/

s

MUND TË JU PËLQEJNË