Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, është një këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku.

Me këngët e shumta që janë kthyer në hite, ajo ka fituar simpatinë e shumë fansave duke qenë mjaft e kërkuar edhe nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore nëpër vende të ndryshme .

Së fundmi, si shumica e yjeve të estradës, edhe Tayna ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të uruar nënën e saj për festën e 8 Marsit.

Në një fotografi përkrah nënës së saj ajo ka shkruar : “Happy International Woman’s Day”.

MUND TË JU PËLQEJNË