Mirsa Kërqeli është një emër i paharruarr për publikun.

Hitet e saj të dikurshme dëgjohen me plotë nostalgji nga adhuruesit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Mirsa tash e sa kohë është shkëputur nga muzika për t’iu përkushtuar familjes.

Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe gëzon jetë të lumtur bashkëshortore.

Jo rrallë këngëtarja publikon imazhe në rrjetet sociale nga aktivitetet familjare.

Së fundi ajo ka ndarë një imazh krah bashkëshortit, ku çifti duken për mrekulli.

E rregulluar dhe veshur bukur, Mirsa shkëlqen./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË