Këngëtarja dhe tashmë aktorja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në shtypin rozë.

Ajo ditë më parë në rrjetet sociale njoftoi fansat se ka humbur të atin, duke mos preferuar të flasë edhe aq shumë për këtë pjesë të rëndësishme në jetën e saj.

Së fundmi, e njëjta u ka dhënë hapësirë më shumë fansave të pyesnin në InstaStory përmes opsionit pyetje-përgjigje dhe me ç’rast nuk munguan as pyetjet për babain e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË