Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të dashura të publikut shqiptar. Prej vitesh atë e shohim në ekranin e “Tv Klan” ku drejton emisionin e pasdites që mban emrin e saj.

Tashmë pushimet mbaruan dhe Rudina nisi punën ditën e sotme e sigurisht që nuk mund të mungonte një foto e saj në Instagram e shkëputur nga emisioni.

Moderatorja kishte zgjedhur të shfaqej me flokët e lëshuara dhe të drejta, e veshur me një fund treçereksh në ngjyrë rozë dhe këmishë me printe lulesh. Mirëpo ndjekësit në profilin e Rudinës, vunë re se ajo dukej mjaft ndryshe nga qershori dhe hodhën dyshime se ajo ka ndyshuar diçka në fytyrë.

“Ke bërë buzët? – e pyet fansja, por nuk vonoi përgjigja e Rudinës.

“Jo” – shkruan shkurt Rudina, mirëpo fansat mendojnë se ka ndryshuar dhëmbët, ndërsa të tjerë mendojnë se është dobësuar.

MUND TË JU PËLQEJNË