Moderatorja Liberta Spahiu po mahnitë ndjekësit me postimet e saja.

E njohur si një femër e bukur dhe joshëse përditësimet në rrjetet sociale nuk po i kalojnë pa tërhequr vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Liberta shpesh ka qenë edhe kryetemë e mediave rozë edhe sa i përket jetës private, ani pse thuhej se është në lidhje ajo vazhdon të deklarohet si beqare.

E duke u deklaruar e tillë, natyrisht që ka meshkuj që dëshirojnë t’ia vjedhin zemrën.

Sot me të postuar sa imazhe në instagram ku u shfaq joshëse, pyetja që i adresua nga një ndjekës ishte kjo:

“A ka diçka për burra n’këtë natje oj Libertë”, ndaj të cilës Liberta nuk ka reaguar./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË