Rep artistja e njohur nga Prizreni Tayna po arrin të jetë e frekuentuar nga mediat në çdo lëvizje që ajo bën.

Që kur hyri në botën e muzikës, Tayna është kujdesur për vetën thuajse në çdo detaj, ku çdo paraqitje e saj ka qenë tejet e zjarrtë, shkruan Kosovarja.

Emri i saj po bën bujë jo vetëm në Kosovë dhe Shqipëri po në çdo vend ku ka shqiptar e cila ka edhe koncerte të shumta që ndan video e imazhe duke e ndez atmosferën me hitet e saj.

Ajo po arrin mirë ti distancohet medies për jetën private por jo edhe për paraqitjet e saj.

Në një video të shpërndarë në rrjete sociale shohim Taynën krejtësisht ndryshe, me një frizur të rëndë dhe e veshur me pallto në mes të grave Tayna dukey krejt ndryshe.

Për ta krahasuar me paraqitjet e saj Tayna po dallon si dita me natë, a po?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË