Nëse mendonit se këngëtari i njohur shqiptar Ledri Vula ishte vetëm në dasmën e Elitës dhe Gjikos, gaboheni.
Ai sigurisht që ishte i shoqëruar nga e dashura e tij, Sara.

Edhe pse nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre, kudo në evenimente të ndryshme ata shfaqen së bashku. Ledri nuk ka publikuar asnjë foto me të dashurën, por grimieria Sellma na e ka dhënë kënaqësinë për ta parë si dukej Sara në dasmën e Elitës dhe Gjikos.

Sellma ka publikuar një video të shkurtër me Sarën nga dasma dhe kjo e fundit dukej mjaft bukur.

 

MUND TË JU PËLQEJNË