Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhia cilësohet si një nga femrat më të pëlqyera në skenën e muzikës.

Ajo është e angazhuar shumë në profesionin e saj në muzikë, ku pas vdekjes së babait duket se e ka marrë veten duke mos i lenë anash postimet në rrjete sociale që numëron numër të madh ndjekësish, shkruan Kosovarja.

Në secilën paraqitje nuk është e mundur të mos ekspozoj të pasmet dhe gjoksin bombastik për të cilin komentohet shumë si nga fansat po ashtu edhe nga kolegët e saj.

Ditëve të fundit është shpërndarë sëmundja e koronavirusit ku të gjithë po marrin masa mbrojtëse.

E këtë situatë Enca po e shfrytëzon për të bërë sarkazëm.

Në imazhin e publikuar së fundmi ajo u paraqit me një fustan që theksoj mirë linjat bombastike duke shkruar: “Po ju sjell pak ngjyre ne feed ne kto dite bardhe e zi”./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË