Cristiano Ronaldo dhe familja e tij janë gjithmonë shumë të komentuara në lajmet roze.

Ndërsa tani kryetëm e medieve u bë djali i tij, i cili me leje të Ronaldos ka hapur një profil në rrjetin social Instagram.

Cristiano Jr. hapi llogarinë e tij në Instagram të hënën në mbrëmje, duke publikuar një video ‘selfie’ me të cilën u prezantu me fansat.

“Përshëndetje djema. Kjo është llogaria ime e re në Instagram. Shpresoj të kënaqeni”, tha i riu në anglisht, përpara se të përsëriste mesazhin në tri gjuhë të tjera.

Në vetëm për dy ditë pasi llogaria e tij në Instagram u hap, Cristiano Jr arriti shifrën e 1 milonë ndjekësve.

https://www.instagram.com/p/B89qnU5hpGA/?utm_source=ig_web_copy_link

MUND TË JU PËLQEJNË