Mensur Mustafa dhe Abdulkerim Mustafa janë emrat që humbën jetën në ditën e sotme.

Shkaktar i vdekjes së tyre u bë dheu në vendin e punës, aty edhe ku kishin qenë duke punuar, shkruan Kosovarja.

Ndërsa, siç mësohet një person është i lënduar si pasojë i këtij rasti.

Për më shumë detaje, Revista Kosovarja do t’iu mbajë të informuar. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË