Është ndër fytyrat më të njohura në Instagram, dhe ka hiç më pak se 5 milion ndjekës.

Ajo e ka dëshmuar shumë herë se nuk e ka problem të shfaq format e saj perfekte.

Demi Rose Mawby ka bërë sërish atë që di më së miri, të pozoj duke shfaqur trupin fantastik.

Britanikja shihet vazhdimisht e veshur bukur, duke ekspozuar trupin e saj, por jo gjithmonë Demi tregon se çfarë marke janë veshjet e saj.

Ndryshe, bukuroshja me imazhet e saja provokon vazhdimit ndjekësit e saj, duke vë në pah kështu linjat e saja super seksi.

MUND TË JU PËLQEJNË