Demi Rose vjen ndryshe për ‘Halloween’.

Modelja e famshme, Demi Rose, është zhveshur dhe është maskuar me rastin e ‘Halloweenit’.

Ajo i ka publikuar disa foto në Instagram dhe duket tejet joshëse me ngjyrë të kuqe.

Si zakonisht e ka treguar një pjesë të gjoksit ndërsa pjesën tjetër e ka mbuluar. Demi njihet për poza të tilla provokative dhe shpesh herë merr vëmendjen në rrjete sociale me trupin e saj./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË