Demi Rose ka ardhu me disa foto shumë joshëse.

Është periudha më e nxehtë e vitit dhe koha për të pushuar e relaksuar.

Tashmë shumë edhe personazhet e njohura që janë të angazhuar gjatë gjithë vitit kanë filluar pushimet.

Edhe modelja e famshme, Demi Rose e cila ka një karriere të suksesshme dhe tejet të ngarkuar, ka lënë anash angazhimet për të shijuar disa ditë pushimi në ishullin e mrekullueshëm, Bali.

Nga atje ajo nuk i ka lënë anash pozat seksi dhe ekspozimin e aseteve falë të cilave bëri famë.

Në bikini, Demi dukej ‘përvëluese’ dhe mjaft joshëse./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË