Ajo bëri famë pasi mblodhi 8.7 milionë ndjekës në Instagram. Dhe të mërkurën, Demi Rose festoi ditëlindjen e saj të 24’të.

Për t’i falënderuar fansat për mbështetjen e vazhdueshme, ajo publikoi një fotografi seksi në Instagram, ku shfaqet shumë joshëse në Izrael.

Përderisa qëndron në ujërat e Detit të Vdekur, modelja u shfaq e buzëqeshur në kamerë, duke treguar format seksi të trupit të saj, transmeton Gazeta Express.

Shikoni sa bukur duket ajo:

MUND TË JU PËLQEJNË