Nuk janë të pakta pozat e saj provokuese.

Demi Rose u shfaq provokuese në fotografinë e fundit.

Demi Rose ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në Instagram, ku erdhi tejet seksi.

Modelja u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë ari, i cili ishte tejet i shkurtër, saqë gati ia zbulonte pjesët intime.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe Demi u shfaq atraktive duke vënë në plan të parë format trupore, për të cilat edhe njihet.

Kjo foto provokuese e Demi Rose pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË