Janë zbuluar disa imazhe të modeles nga fotosesioni i fundit.

Demi Rose ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve me fotot e fundit të publikuara ku është shfaqur atraktive si kurrë më parë.

Modelja ka pozuar në një pallto të kuqe ku shihet pa reçipeta, madje ajo ka lënë një shkrim edhe më provokues ku thotë ‘Ti mund të shikosh por s’mund të prekësh’.

Demi është nga modelet më të pëlqyera dhe postimet që ajo ndan në rrjete sociale pëlqehen jashtëzakonisht shumë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË