Modelja e njohur i ka “çmendur” ndjekësit e saj.

Modelja e njohur, Demi Rose, ka zgjedhur që ta realizoj një foto artistite.

Për t’ia dalë ajo ka ‘sakrifikuar’ t’i heq të gjitha rrobat nga trupi dhe të futet në vaskë me trëndafila komplet e zhveshur.

Demi është një prej emrave të njohur që komentohet lidhur me linjat perfekte trupore të cilat nuk e ka ndërmend që t’i mbulojë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË