Demi Rose ka sjellur imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Një nga femrat më të bukura në botë ka shfaqur format impresive me një elegancë të pakrahasueshme në fustan të zi.

Modelja e njohur, u kujdes që të vinte në pah edhe gjoksin e saj seksi derisa dukej më atraktive se asnjëherë më parë.

Ndryshe, 24 vjeçarja e cila bëri famë edhe nga lidhja e saj me reperin Tyga, numëron mbi 9 milionë ndjekës në Instagram dhe është vazhdimisht e komentuar për pozat e saj provokuese./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË