Demi Rose ka rrëmbyer vëmendjen sërish.

Demi Rose ska të ndalur me postimet e saj provokuese, ajo sërish ka lëshuar një imazh ku vë në fokus të pasmet.

Modelja ishte ulur pranë një pishine, dhe ishte shfaqur me një “rrjetë” ku kësaj radhe të pasmet e saj marrin vëmendjen e ndjekësit.

Demi morri mbi 200 mijë pëlqime brenda pak orëve, përndryshe britanikja ka mbi 10 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË