Është një prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale dhe imazhet që publikon arrijnë të marrin vëmendje.

Bëhet fjalë për Demi Rose e cila fal linjave që ka posedon sot konsiderohet ndër modelet më të famshme dhe më seksi në botë.

24 vjeçarja ka ndarë një fotografi në ‘Instagram’ në të cilën nuk ka ekspozuar gjoksin në një fustan ngjyrë portokalli derisa dukej ‘bombastike’ dhe mahnitëse.

Kujtojmë që modelja britanike aktualisht ajo është në lidhje me Dj e njohur Chris Martinez./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË