Demi Rose njihet që vazhdimisht merr vëmendjen mediatike me të pasmet e saja që gati sa nuk po i “shpërthejnë”.

Ndryshe ajo njihet si rivalja e Kim Kardashian dhe vazhdimisht ndan me ndjekësit fotografi provokative, ndër të tjerat ajo nuk ka pak ndjekës por plot 9.2 milionë ndjekës.

Së fundi ajo ka realizuar fotografitë më seksi deri më tani, bukuroshja britanike ka veshur një kostum të artë të larjes, për të pozuar për kompaninë “Oh Polly” në një pishinë.

MUND TË JU PËLQEJNË