Mbrëmë ka kurorëzuar dashurinë me martesë vëllau i reperit Gjiko, producenti Arbër Gjikolli i njohur si Big Bang.

Producenti dhe partnerja e tij, Blerina Bokshi i thanë ‘Po’ njëri-tjetri para një numri të madhë të ftuarsh.

Ata organizuan një ceremoni luksoze, ndërsa në mesin e të ftuarve nuk munguan as personat publik si Gjiko dhe Elita Rudi, Lumi B, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Skerdi e shumë të tjerë.

Më poshtë disa fotografi:

MUND TË JU PËLQEJNË