Nuk ka shënuar ende, por ky detaj po i çudit të gjithë fansat!

Ronaldo është padiskutim goditja më e mirë në këtë merkato verore, pasi u transferua nga Real Madrid te Juventus.

Edhe pse ka zhvilluar 3 ndeshje në Seria A, Ronaldo nuk e ka tundur ende rrjetën, por kjo nuk e pengon të bëjë pushime dhe ka vendosur të relaksohet me të dashurën e tij Georgina Rodriguez. Mirëpo nuk mund të mungojnë as paparacët.

Këta të fundit sot kanë kapur një foto të Ronaldos ku ai duket me sy të nxirë ndërsa ishte duke u larë në det. Që ka marrë një goditje në syrin e majtë kjo duket haptazi, por se cila ka qenë arsyeja ende nuk dihet.

MUND TË JU PËLQEJNË