Cristiano Ronaldo pa dyshim që është sportisti më i popullarizuar nëpër rrjetet sociale.

Ai në Instagram numëron mbi 193 milionë ndjekës e që i sjellin përfitime të mëdha edhe në të holla.

Në mesin e vetëm 445 personave të cilët i ndjek 5 herë futbollisti më i mirë në botë është edhe këngëtarja nga Prishtina.

Fjala është për këngëtaren me famë botërore, Rita Ora e cila figuron në listën e vogël që ndjek portugezi.

Kujtojmë që Rita Ora është një vajzë që njihet për bukurinë dhe super hitet që sjell, e kjo gjë nuk i ka shpëtuar syve të yllit të Juventusit.

MUND TË JU PËLQEJNË